Edhe Pandev jashtë
Goran Pandev
Formacion i cunguar ai i Interit në sfidën kundër gjermanëve të Werder Bremen. Përveç mungesës së Militos, edhe Goran Pandev nuk do të jetë I disponueshëm për teknikun Benitez. Kështu I kushtëzuar nga këto dëmtime Rafa benitez do të hedhë në fushë një sulmues të vetëm I cili është Eto’o dhe pas tij Sneijder dhe debutimi I të riut Coutinho I cili për herë të parë luan që nga minuta e parë.
Shtuar më 29/09/2010, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori