Edhe Redknapp operohet në zemër
Harry Reknapp
Ka përfunduar me sukses operacioni në zemër për tranjerin e Totenham, Hary Redknapp. Tranjeri britanik i "Spurs" iu nënshtrua një ndërhyrjeje anxhoplastike në zemër për shkak të një bllokimi të brëndshëm të arteries koronare.

Pas 48 orësh Redknapp do të lerë spitalin dhe do ti kthehet kohës së rehabilitimit të plotë. Tekniku nuk do ta drejtojë Totenham për shumë kohë dhe ndoshta edhe shkarkohet nga ky post.

Totenham luan sot sfidën e saj në Europa League me Rubin Kazan dhe nëse fiton gjithçka do t'ia dedikojë teknikut Redknapp. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2011, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori