Edi Rama i bën gol Berishës (VIDEO)
Kryesministri, Edi Rama, ishte i pranishëm në inaugurimin e stadiumit "Elbasan Arena" në Elbasan.

Ai ka gjuajtur edhe një penallti, ku portier ishte gardiani Berisha.

Portieri i kombëtares bëri me hile pasi u hodh para kohe dhe pësoi gol. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2014, ora 21:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori