Efekti Morotta, Interi kryen goditjen e madhe me parametra zero
Antoni Valencia në fund të këtij sezoni di ti thotë lamtumirë Manchester United.

Sipas Mirror, futbollisti nga Ekuadori nuk do të rinovojë kontratën. Ai është kontaktuar nga Interi dhe në fund të këtij sezoni do ti bashkohet zikaltrve.

Në 10 vitet e tij me "Djajtë e Kuq", ai fitoi dy herë Premier League, dy Kupën e Ligës, një FA Cup dhe Europa League në vitin 2017 nën drejtim e e Mourinhos i cili i dha dhe shiritin e kapitenit 33 vjecarit.

Ndërkohë Manchester United po synon të rinovojë kontratat me David De Gean, Anthony Martial, Juan
Shtuar më 13/01/2019, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori