Efekti Neymar ndikon tek koeficinti i PSG për të fituar UCL
Blerja e Neymarit ka ndikuar në fuqinë e PSG para gjithë opinionit botërorë.

Panorama përcjell se klubit parizien i ka rënë nga 17 në 12 koeficienti, një rënje prej pesë koeficienti, e cila e vë PSG-në në vendin e pestë, ndër më të favorizuarit, pas treshes Bayern-Real-Barcelona, që kuotohen me 6,00 dhe Juventusi me 11,00.

Në Barcelonë, sezonin e kaluar, ylli brazilian ka shënuar në kampionat vetëm 13 herë, në krahasim me 37 golat e Messit dhe 29 të Suarezit.
Shtuar më 05/08/2017, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori