Efekti Ronaldo, Juventusi shet të gjitha abonimet e stadiumit për sezonin e ri
Pëlqej
29.300 vende, çdo ndeshje të shiturastadium. Juventusi i ka shitur të gjitha vendet e lira për abonimet e sezonit 2018/19, në “Alianz Stadium”.

Ditën e sotme, Juventusi shënonte “sold out”, pra të gjitha vendet e shitura, dhe tani tifozët me zor po presin fillimin e edicionit të ri, të mos humbin asnjë moment nga skuadra e tyre e zemrës.

Ronaldo pa dyshim ka bërë të veten në këtë çështje, pasi fluksi ka qenë tejet i madh për të siguruar një abonim vjetor në stadium. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori