Ekipet që ranë nga Bundesliga
Ekipet që ranë nga Bundesliga këtë vit janë Stutgart, Hannover dhe Eintracht Frankfurt.

Stuttgart dhe Hanover i humbënm ndeshjet e tyre.

Ndërkaq edhe Eintracht luante përballë Verderit për mbijetesë.

Poe se sfida u fitua nga ana e Verder Bremen ekip që vijon të mbetet në Bundesliga. /Albeu.com/
Shtuar më 14/05/2016, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori