Ekipi i Hamburgut kryeson tabelën e Bundesligës
Albeu.com
Në ndeshjet e bundesligës të zhvilluarA dje, janë arritur këto rezultate: Energi Kotbus-Hamburg 1:2, Shalke - Volfsburg 2:2, Dortnmund - Hanover 1:1. Në krye të tabelës qëndron ekipi i Hamburgut me 16 pikë i ndjekur nga ekipi i Hofenheimit dhe i Shtutgartit me nga 13 pikë, ndërsa në vendin e fundit të tabelës qëndron ekipi Borusia Menschengladbahut me 3 pikë. (G. Start)
Shtuar më 06/10/2008, ora 23:15
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori