EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të ndeshjes Torino-Fiorentina (FOTO LAJM)

Foto: Nderim Kaceli/ Albeu.com
Torino fitoi 2-1 në shtëpi ndaj Fiorentinës.

Skudra torineze tashmë duket se ka kaluar krizën e disa javëve më parë teksa në 4 ndeshjet e fundit ka regjistruar 3 fitore dhe 1 humbje.

Me këtë fitore ekipi i Mazzarit ngjitet në vendin e 9 me 20 pikë.

Ndërkohë fotoreporteri i Albeu.com Nderim Kacelli sjell momentetpikantendeshjes Torino-Fiorentina. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2019, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori