Ekspozon format me bluzën e Interit, Miss Shqipëria "tërbon" tifozët zikaltër (FOTO LAJM)

Klea Bushi, e cila një vit më parë ishte Miss Shqipëria, ka tërbuar tifozët e Interit së fundmi me disa fotopostuar në profilin e saj zyrtar.kleaa bushi

Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto, ku shihet me bluzën e Interit, ndërkohë që njëkohësisht zbulon edhe skuadrën e zemrës.
Në fotot e postuara nga Klea, vihen re format e saj të shkëlqyera fizike, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Edhe Kela kishte pritshmëri të mëdha për skuadrën e saj këtë sezon dhe njëjtë si shumë tifozë të Interit, është e zhgënjyer nga rezultatet e fundit, por kjo nuk e ndalon atë që të pozojë me bluzën e ekipit të zemrës.

Shtuar më 13/07/2020, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori