Ekuban i pandalshëm, dy gola dhe një assist ndaj holandezëve (VIDEO)
Kaleb Ekuban në fillim nuk pati shumë hapësira te Trabzonspori, por kohët e fundit sulmuesi ganez ka treguar vlerat e tij duke shënuar.

Klubi turk tashmë mendon ta blejë përfundimisht kartonin e tij teksa e ka ,marë në huazim nga anglezët e Leeds United.

Ditën e sotme, ganezi ka treguar përsëri, që gëzon një formë mjaft të mirë, duke shënuar një dygolësh dhe dhuruar një asisit, në miqësoren ndaj holandezëve të Den Hag. /albeu.com/


Shtuar më 08/01/2019, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori