ZYRTARE/ "El Clasico" do të luhet në një orar të çuditshëm
Ndeshja e parë e sezonit të ri mes Barcelonës dhe Real Madridit do të luhet më 26 tetor.

Megjithatë ajo çfarë merr vëmendjen është orari i çuditshëm që e kanë vendosur.

"El Clasico" do të luhet prej orës 13:00 raportojnë mediat spanjolle.

Të dy ekipet janë në një formë jo të mirë, ndërsa pritet të jenë në formë për derbi dhe të dhurojnë spektakël si çdoherë.
Shtuar më 25/09/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori