El Mundo Deportivo zbulon zëvendësuesin e Neymarit
Mundo Deportivo tregon se një objektiv i Barcelonës për mbushur boshllëkun e krijuar nga largimi i Neymar do të jetë, Philippe Coutinho.

Me Verratti shumë të vështirë dhe me Dybalan e shtrenjtë, lojtari i Liverpool është një alternativë serioze për të zëvendësuar braziliani tjetër Neymar, tha Katalonasja e përditshme, përcjell Albeu.com.

Barcelona nisi këtë merkato duke u interesuar masivisht për Phelipe Coutinho edhe pse Kloop ishte i vendosur për të mos e shitur atë. Kur hasën në kokforcinë e gjërmanit, katalanasit filluan ta harrojnë Coutinhon, por nëse Neymar do të largohet ai është zëvendësuaesi perfekt. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori