El Shaarawy dhe Boa zbukurojnë kreshtat para derbit
Tutto pronto per il derby tra Inter e Milan, anche le creste di Stephan El Shaarawy e Kevin Prince Boateng. I due calciatori rossoneri sono passati dal barbiere alla vigilia della stracittadina. Pubblicati su 'Twitter' i risultati.

Gjithçka gati për derbin e Milanos mes Inter dhe Milan. Madje edhe kreshtat e Stephan El Shaarawy dhe Kevin Prince Boateng. Dy futbollistët kuqezinj kanë shkuar tek berberët e tyre disa orë para ndeshjes së sotme për të rregulluar kreshtat e tyre.

Futbollistët kanë publikuar në profilet e tyre në Twitter fotot e reja. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2013, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori