El Shaarawy e ka bërë zgjedhjen e tij
Stephan El Shaarawy përgënjeshtron zyret mbi një largim të mundshëm nga Milani. Sulmuesi i ri ka deklaruar për sportmediaset.it, se nuk do joshet nga ofertat që mund marrë në orët e fundit të merkatos.

“Kam vendosur të qëndroj tek Milani. Kam bërë zgjedhjen time dhe çfarëdo oferte të vijë, unë dua të qëndroj” është shprehur ai. Duke folur për Kaka, ai shprehet se ai shtë idhulli i tij.


Shtuar më 02/09/2013, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori