El Shaarawy gjithmonë e më pranë Romës
Stephan El Shaarawy gjithmone e me prane Romes. Sulmuesi ne pronesi te Milanit mund te mberrije ne kryeqytet gjate oreve ne vijim. Tratativat mes klubit kuqezi dhe atij verdhekuq ka arritur ne fund dhe tani po diksutohen detajet e kontrates, percjell Portali Albeu.

El Shaarawy mund te mberrije ne formen e huazimit me te drejte blerjeje ne fund te sezonit dhe mund te jete nje arme plus per sulmin e Luciano Spallettit, bashke me Perottin, blerjen me te fundit te Romes.

Nderkohe, Roma interesohet edhe per Caceres dhe Tonellin. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2016, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori