El Shaarawy i "fut duart" Pazzinit (VIDEO)
Milani u rikthye këtë fundjavë te fitorja duke mundur 2-0 Chievon në "San Siro" falë golave të Sulley Muntari dhe Keisuke Honda. Por përveç atyre që ndodhën në fushën e lojës interesant ka qënë edhe një episod në pankinën kuqezi.

Stephan El Shaarawy dhe Giampaolo Pazzini janë filmuar teksa pa dalshje sulmuesi me origjinë egjiptiane i "fuste duart" italianit, teksa kërkonte të kapte diçka tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2014, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori