El Shaarawy-Keita, sfida e javës në Serie A (VIDEO)
Pëlqej
Milan-Lazio është kryendeshja e javës së parë të Serie A për sezonin 2014-2015. Kuqezinjtë dhe lacialët do të përballen të dielën në ora 18:00 në "San Siro" dhe ku një vëmëndje e veçantë do të jetë edhe mbi dy talentet e të dy skuadrave: Stephan El Shaarawy dhe Keita Balde Diao.

Shihni videon e mësipërme dhe më pas vendoseni ju se cili prej të dyve e fiton sfidën brenda sfidës.../albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori