El Shaarawy show, asist i Allegrit, supergol i Matri (VIDEO)
Kjo video u takon stërvitjes së djeshme të Milanit dhe ku protagonistë janë Stephan El Shaarawy, trajneri Massimiliano Allegri dhe i sapoardhuri Alessandro Matri. "Faraoni" mendon të dhurojë spektakël me aftësitë e tij teknike.

Më pas ishte rradha e teknikut livornez që dhuroi një asist për Matrin dhe në fund ish juventini tund rrjetën me një goalzo.

Skemë fantastike që milanistat presin ta shohin edhe në ndeshje zyrtare. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2013, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori