El Shaarawy: Sytë nga derbi
Stephan El Shaarawy (AC Milan)
Stephan El Shaarawy është lojtari që gëzon formën më të mirë tek kuqezinjtë dhe mbrëmjen e së mërkurës në Shën Peterburg realizoi një gol të mrekullueshëm, që përkon të jetë dhe i pari për të në Europë. Por sulmuesi i Milanit nuk ndalet tek post komenet e golit, pasi tashmë është tërësisht i fokusuar tek derbi që i pret me Interin mbrëmjen e së dielës.

Në profilin e tij ne Twitter El Shaarawy shkruan:

"Ajo e së mërkurës ishte një fitore thelbësorë... Jam shumë krenar për faktin që jam sulmuesi me moshën më të re në hisotrinë e Milanit që shënon në Champions. Tanimë të gjithë i kemi sytë nga derbi!". /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2012, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori