Eleminimi i turpshëm, futbollistët e Romës japin llogari para tifozëve (VIDEO)
Humbja e rëndë përballë Fiorentinës dhe eleminimi i turpshëm nga Europa League i ka mërzitur dhe irrituar shumë tifozët verdhekuq, të cilët kanë kontestuar ashpër futbollistët e tyre në përfundim të ndeshjes.

Kjo bëri që kapiteni Francesco Totti dhe futbollistë të tjerë romanë të shkoninsektorin e ultrasve "Curva Sud" për të folur dhe qetësuar tifozët.

Roma-Fiorentina u mbyll në shifrat 0-3 me "Violat" që i realizuan të tre golat që në pjesën e parë. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2015, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori