Eleminoi Juventusin, De Ligt arrin akordin me Barcelonën
Mathijs de Ligt i cili shënoi dje golin e fitores për Ajax duke eleminuar Juventusin nga Champios, sot bëhet e ditur nga mediat se Barcelona ka arritur akordin me menaxherin e De Ligt, Mino Raiola.

Ndërkohë Holandezi pritet ti kushtojë Barcelonës reth 80 milion euro, 70 do të shkojnë për Ajax dhe 10 për argjentin e futbollistit Mino Raiola. /albeu.com/


Shtuar më 17/04/2019, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori