Eliminohet Roma (VIDEO)
Shakhtar Donetsk ka mposhtur edhe në ndeshjen kthyese skuadrën e Romës me rezultat 3-0, për ta eliminuar nga Liga e Kampionëve që në këtë fazë. Takimi i zhvilluar në Romë përfundoi me rezultat 3-2 për ukrainasit, të cilët kualifikohen për herë të parë në një çerekfinale të Ligës së Kampionëve me rezultat të përgjithshëm prej 6-2.

Golat për Donetsk erdhën nga Tomas Hubschmann (18’), Willian (58’) dhe Eduardo (87’). /albeu.com/


Shikoni golat:


<param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=EmBloyhchjdCRyJJ" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" />
Shtuar më 08/03/2011, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori