Elisa De Panicis, modelja super seksi që bën tifo për Milanin (FOTO LAJM)

Modelja Elisa De Panicis Agnelli njihet si një tifoze e zjarrtë e Milanit.

Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbështeturi kuqezinjtë dhe në sezonin e ri pritet ta ndjekë shpesh nga shkallët skuadrën e Giampaolos.

Elisa është një divë e vërtetë në Instagram pasi ka rreth 1 milionë ndjekës mes tyre shumë tifozë të Milanit të cilët i surprizon me fotot hot.
Shtuar më 21/08/2019, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori