Emery i kthen shpinën Sociedadit: Mendoj vetëm për PSG-në
Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery gjatë një interviste tha se një rikthim të tij në La Liga dhe kontaktet e nisura me drejtuesit e Real Sociedad për sezonin e ardhshëm nuk janë aspak të vërteta.

46-vjeçari theksoi se dëshiron të jetë i sinqertë rreth së ardhmes, duke pohuar se ai është shumë i përqenduar te skuadra dhe te projekti që ka nisur me klubin francez, PSG. Emery shtoi se as ai dhe as përfaqësues të tij nuk kanë kontaktuar me ndonjë ekip tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2018, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori