E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Emocionet e së shtunës futbollistike
Rikthehen emocionet e futbollit europian. Fundjavë e ngjeshur me ndeshje nga takimet më të forta në Europë. Fillohet me Premiere League me ndeshjen Newcastle-Everton në orën 13:45 dhe përfundohet ,e Primera Division me derbin e Valencias, Levante-Valencia.

Seria A ka dy takime, atë mes Palermos dhe Bolonjës dhe takimi i mbrëmjes mes Novarës dhe Romës. Në bundesligën gjermane spikasin ndeshjet, Borusia Dortmund-Wolfsburg dhe Bayer Leverkusen-Hamburger. /albeu.com/

Ora Ndeshja Kampionati

13:45 Newcastle - Everton (Premiere Legue)

16:00 Arsenal - West Brom

16:00 Aston Villa - Norwich

16:00 Blackburn - Chelsea

16:00 Liverpool - Swansea

16:00 Manchester.U - Sunderland

18:30 Queen Park - Manchester City

18:00 Palermo - Bologna (Serie A)

20:45 Novara - Roma

18:00 Mallorca - Sevilla (Primera Divison)

20:00 Betis - Malaga

22:00 Levante - Valencia

15:30 Borussia.D - Wolfsburg (Bundesliga)

15:30 Werder - Këln

15:30 Nurnberg - Freiburg

15:30 Hoffenheim - Kaiserslautern

15:30 Hertha - Borussia M.

18:30 Bayer - Hamburger
Shtuar më 05/11/2011, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori