Emocionuese! 11-vjeçari me kancer pikturon portretin e Mou-s (FOTO LAJM)

Jose Mourino shihet si tepër arrogant brenda fushës së lojës duke u urryer nga pjesa më e madhe e kundërshtarëve të tij, por jashtë fushe portugezi është një njeri normal, madje me zemër të madhe.

Ish tekniku i Portos, Interit dhe Real Madridit, para ndeshjes së djeshme në Capital One Cup me Shrewsbury Town, "Special One" është takuar me Lloyd Burtonin.

Djaloshi, tifoz i zjarrtë i Shrewsbury Town, vuan nga kanceri por kjo nuk e kishte penguar të pikturonte portretin e portugezit.

Mourinho firmosi portretin dhe bëri një foto me 11 vjeçarin.

Më parë Lloydin e kishte takur edhe David Beckham. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori