EMOCIONUESE/ Lojtari i Boca realizon supergol dhe ja dedikon golin Maradonës, përlotet vajza e legjendës (VIDEO)
Vajza e Maradons, Dalma, ndoqi ndeshjen midis Boca Juniors-Neell's Old Boys në Bombonera.

Lojtarët e Bocas ia dedikuan golin e parë Diegos, teksa vajza e legjendës u përlot në shkallët e stadiumit. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2020, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori