Emocionuese/ Tifozë “kuqezi” edhe në Afrikë (FOTO LAJM)

Tifozët shqiptar nuk ndodhen vetëm në Marsejë të Francës, por edhe në Afrikë.

foto shihen një grup fëmijësh afrikanë të cilët kanë veshur fanella me simbolin kombëtar shqiptare dhe me mbishkrimin “Tetova”./Albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori