Empoli barazon përballë Interit, Milani kalon sërish në vendin e 4 (VIDEO)
Empoli ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit duke rrit shpresat e saj për të mbijetuar në Seria A dhe duke i prerë shpresat Interit për një vend në Champions.

Goli i barazimit u shënua nga Traore në minutën e 76’. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori