Empoli-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

EMPOLI (4-3-2-1)
Pëlqej
Empoli-Milan hap javën e katërt të Serie A që luhet në mesjavë. Kuqezinjtë duan të kthehen te fitorja pas humbjes 0-1 kundër Juventusit, ndërsa Inzaghi duhet se do të hedhë në fushë nga minuta e parë dy blerjet e verës: Van Ginkel dhe Torres.

Menez nuk është në gjëndje shumë të mirë fizike dhe do ta nisë ndeshjen nga stoli.

Në anën tjetër, Empoli rigjen Maccaronen, ndërsa maja e sulmit do të përbëhet nga Tavano.

Empoli-Milan luhet në ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori