EMRAT/ Revolucion te Reali, Perez largon 4 titullarë
Real Madrid dhe merkato! Situata aktuale te ekipi madrilen duket e trazuar dhe blancos nuk po shkojnë mirë në këtë periudhë: numri 1 Florentino Perewz po mendon për revolucionin e skuadrës, me disa shitje elitare, tashmë në janar.

Në Spanjë ata flasin për katër emra veçanërisht të gatshëm të largohen. Mediat iberike citojnë sidomos Isco Alarcon, Marcelo, Nacho dhe Asensio.

Duhet parë edhe situata e Marcelo por sidomos Sergio Ramos, pasi kapiteni ende nuk e ka ndarë mendjen dhe pret ofertën e duhur.
Shtuar më 03/12/2020, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori