Emre Can vendos për ekipin e ri
Siipas mediumit italian Sky Italia, Can ka vendosur të bashkohet me gjigantin italian, Juventusin.

Dje (e enjte) thuhet se ka pasur bisedime mes klubit italian dhe rrethit të lojtarit, dhe gjithçka që mbetet është për të nënshkruar kontratën e tij.

Edhe pse akoma asgjë nuk është zyrtare, mediumi italian beson se zgjedhja është bërë dhe lojtari i Redsave do të shkojë në Torino në një transferim të lirë në muajin korrik./albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori