Emri i Shaqirit, tatuazh në prapanicën e tifozit (FOTO LAJM)

Carl Spruce, një tifoz i Stoke Cityt ka bërë diçka të çuditshme.Në prapanicën e tij, ai ka bërë një tatuazh me emrin e përforcimit të ri, Xherdan Shaqiri.

Kjo për shkak të një premtimi që kishte bërë para ardhjes së kosovarit në klubin nga Premierliga.

“Disa muaj më parë emri i Xherdanit përflitej për një transferim të mundshëm. Unë nuk kam besuar se Stoke mund të nënshkruaj me një lojtar të atij kalibri dhe kam shkruar në Facebook: ‘Nëse Stoke transferon Shaqirin, unë do ta bëj tattoon emrin e tij në te pasmet e mija”, ka rrëfyer Spruce. /Albeu.com.com/

Shtuar më 24/08/2015, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori