Endri Cekici realizon gol spektakolar (VIDEO)
Endri Cekici po përjeton një formë të jashtëzakonshme në Slloveni me ekipin e Olimpic Ljubjanës. Këta të fundit po mbajnë edhe kryesimin e kampionatit përkohësisht.

Aktualisht janë duke fituar me rezultatin me rezultatin 1-2 ndaj Domzhales. Në minutën e 33 do të vinte një kryevepër e sulmuesit shqiptar, që ka shfrenuar imagjinatën.

Një perfeksion i arritur nga distanca, ndërsa në ndeshjen e shkuar kishte përsëritur të njëjtën gjë. Pra nuk kemi të bëjmë me një rastësi, por me një lojtar që ka një kalibër të lartë dhe që i duhet Kombëtares.
Shtuar më 25/09/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori