Enrique i shtang të gjithë në konferencë, nuk e dinte për kartonin e kuq të kundërshtarit (VIDEO)
Luis Enrique duket se e kishte humbur toruan në ndeshjen Spanjë-Zvicër dhe nuk e kishte kuptuar që kundërshtari luajti me 10 lojtarë në 15 minutat e fundit.

I pyetur në konferencë se ndoshta duhet ta kishte shtyrë skuadrën më përpara pas kartonit të kuq, ai shfaqet i hutuar.

"Çfarë kartoni të kuq po thotë?", pyet shoqëruesin e tij në konferencë. "Bo, nuk e di…", ishte deklarata e tij, e cila ka bërë bujë në media.

Shtuar më 16/11/2020, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori