Enrique: Neymar nuk e arrin dot Messin
Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, është i mendimit se Lionel Messi është futbollist më i mirë se Neymar.

Këto komente tekniku asturian i ka bërë gjatë konferencës për shtyp para ndeshjes me Villarrealin, e programuar për tu luajtur nesër në ora 21.00 në "Camp Nou".

"Neymar është në klubin më të mirë për të shënuar një epokë, por Messi është numri një dhe është shumë e vështirë të arrihet", është shprehur Luis Enrique. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2015, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori