Enrique nuk hedh poshtë mundësinë për përforcime të reja
Pëlqej
Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique nuk e ka mbyllur ende merkaton verore. Sipas tij gjithmonë ekziston mundësia që skuadra të përmirësohet ende.

“Unë nuk hedh poshtë mundësinë për përforcime të reja. As klubi. As tani dhe as në të ardhmen. Ne gjithmonë kemi qenë të hapur sa i përket përforcimit dhe zhvillimit të skuadrës”, u shpreh Enrique. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori