Era e fortë lëviz portat nga vendi (VIDEO)

Ndeshja mes Levanger dhe Kristiansund është ndërprerë për shkak të nje ere shumë të fortë, e cila ka lëvizur nga vendi edhe dy portat. Por furtuna nuk ka kursyer as nje tifoz që qëndronte pas porte.

Por fatmirësisht personi nuk ka pësuar asnjë lëndim serioz ndërsa futbollistët punuan më vonë për ti vendosur sërish në vend portat. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2013, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori