Era Istrefi nuk zhgënjen, e shkund stadiumin "Luzhniki" në Rusi (VIDEO)
Pëlqej
Vetëm pak minuta më parë, Era Istrefi shkëlqeu në përformancën e saj në Finalen e Botëririt Rusi 2018.

Era ka perfomuar në stadiumin "Luzhniki" në Moskë së bashkuy me Will Smith dhe këngëtarin e famshëm latin.

Era Istrefi është këngëtarja e parë shqiptare që bëhet pjesë e një ceremonie aq të rëndësishme, sa finalja e Botërorit. /albeu.com/

Shtuar më 15/07/2018, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori