Erdhi si Messi i ardhshëm, tani Barcelona e nxjerr në shitje
Barcelona ka nxjerrë në shitje një prej talenteve më të mira të saj. Katalanasit tani i kanë vënë dhe një çmim.

Bëhet fjalë për Munir. Barcelona ka nevojë për para dhe duhet të fillojë të tregojë disa lojtarëve derën e daljes nga Camp Nou. Njëri prej tyre është Munir, i cili vitin e kaluar luajti në Valencia dhe nuk hyn në planet e Ernesto Valverde, përcjell Albeu.com.

Çmimi i tij është 30 milionë euro dhe Marcelo Bielsa është më i interesuari për momentin. /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2017, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori