Erik Lamela me skuadër të re, zgjedhje surprizuese
Ylli argjentinas, Erik Lamela do ta braktisë Tottenhamin pasi dështoi ta gjejë veten atje. Lamela ka arritur marrëveshje personale me Porton për huazim deri në fund të edicionit.

Portos ky huazim do ti kushtoi 3.5 milion euro me të drejt të blerjes së kartonit të tij për 12 milion euro. Lamela ka pasur edhe oferta nga Spanja e Italia por që në fund ka zgjedhur Porton.

Kujtojmë që Interi dhe Juventusi prej kohësh kanë dashur që ta rikthejnë në Serinë A, por kanë dështuar. /Albeu.com/
Shtuar më 28/07/2015, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori