Tifozët e Tiranës kanë një mesazh për Erion Braçen (VIDEO)
Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erjon Braçe ka një rivalitet të madh me tifozët shqiptarë, sidomos me ata të Tiranës për shkak se ai mbështet klubin e Partizanit.

Shpesh herë kundër Braçes kemi dëgjuar sulme dhe ofendime në stadium por kjo "luftë" ka arritur deri në derbin me Milanit dhe Interit.

Fraza e kthyer në trendë, “Erjon Braçe bibilushi la la la la...” është bërë hit edhe në “San Siro”, aty ku Milan dhe Inter u përballën të dielën për derbin e “Madonnina-s”, ku sigurisht nuk mungojnë tifozët shqiptarë.

Për më shumë ndiqni videon: /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2019, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori