Erjona Sulejmani mahnit ndjekësit e saj me videon "përvëluese" nga pushimet (VIDEO)
View this post on Instagram

🦋

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e reprezentuesit shqiptar të Zvicrës, Blerim Xhemajli.

Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin, e cila kishte bërë bujë të madhe në mediat italiane duke thënë se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat.

Kjo kishte dërguar deri tek shkurorëzimi i çiftit pas disa vitesh martesë, ku kanë edhe një djalë të pagëzuar me emrin Luan, raporton Zëri.info.

Ajo tashmë po vazhdon të shijojë jetën si një beqareshë dhe është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, modelja po qëndron për pushime në plazhet fantastike spanjolle, përkatësisht në Villa Vista Alegre, Es Cubells teksa po sjell edhe video në llogarinë personale në "Instagram".


View this post on Instagram

🦋

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Shtuar më 27/06/2019, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori