Erjona Sulejmani ndez plazhet e Miamit

Erjona Sulejmani po jetoj një jetë të dytë që pas ndarjes nga Blerim Xhemaili. Aja u bë e famshme gjatë “Euro 2016”, teksa u cilësia një nga "wag"-sat më seksi të turneut. Shkodrania merr pjesë shpeshherë si e ftuar në studiot televizive dhe ka projektet e saj për të ardhmen.

Ndërkohë modelja shqiptare ditët e fundit ndodhet në Florida, ku po shijon rrezet e diellit në plazhet e Miamit. Fotot e postuara në Instagram nuk lënë vend për dyshim. /albeu.com/

Shtuar më 12/12/2018, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori