Erjona Sulejmani, shqiptarja që po "ndez" Italinë (FOTO LAJM)

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Dzemaili ka “ndezur” mediat italiane me format e saj trupore. Së fundmi ajo është bërë pjesë e programit të drejtuar nga Simone Ventura “Temptation Island Vip”. Roli i saj është të bëhet “mollë sherri” për shumë çifte.

Dyshoher për një flirt të mundshëm mes Ejronës dhe biznesmenit Patrick Baldassarri për shkak të një komplimenti pasi një shëtitje në plazh. Pas ndarjes me Dzemailin, Erjona ka filluar të pushtojë faqet e revistave madje së fundmi edhe televizioneve. /albeu.com/

Shtuar më 14/10/2018, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori