Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM)

darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me një sërë akuzash nga Erjona për ish-partnerin e saj. Ajo e tha troç se Blerimi nuk e kënaqte në shtrat dhe u shpreh e sigurt se çdo partnere futbollisti e kishte një problem të tillë.

Ajo ka vazhduar jetën e saj, megjithatë ndjekësit në Instagram e pyesin vazhdimisht për Blerimin, me të cilin ka edhe një djalë. E pyetur nga një fans nëse është kthyer me futbollistin, ajo ka publikuar një foto me Blerimin, duke sqaruar njëherë e mirë punën e ribashkimit.

“Jo. Ne jemi thjesht dy prindër që merremi vesh, për ta rritur sa më mire fëmijën tonë.”- ka sqaruar Erjona krahas fotos me djalin dhe ish-bashkëshortin gjatë pushimeve të tyre në plazh.
Shtuar më 14/07/2019, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori