Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi
Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Ernest Gjokës te Shkëndija. Skuadra shqiptare u mposht 0-1 në shtëpi nga Akademia Pandev më një gol në minutat e fundit të pjesës së parë të realizuar nga Maslac, shkruan Albeu.com.

Ernest Gjoka mori drejtimin e Shkëndijës vetëm pak ditë mirë ku e pret një sezon i gjatë dhe i vështirë.

Me këtë humbje Shkëndija e Tetovës mbetët në vendin e 6 me 11 pikë, 10 pikë larg kreut që mbahet pikërish nga Akademia Pandev.
Shtuar më 18/10/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori