Eros Grezda kryen stërvitjen e parë te Rangers
Shqipëria nuk arriti të merrte pikë në “Hampden Park” përballë Skocisë, ku doli e mundur me rezultatin 2-0.

Kombëtarja e drejtuar nga Christian Panucci kishte shumë mungesa si, Roshi, Sadiku apo edhe Grezda i cili së fundmi është transferuar te klubi i Rangers.

Eros Grezda duket se e ka lënë pas krahëve humbjen me Skocinë dhe tani i është futur punës te skuadra e Steven Gerarrd.

Sulmuesi duket se i ka zgjidhur të gjitha problemet me lejen e qëndrimit dhe sot ka kryer stërvitjen e parë me skuadrën e re.
Shtuar më 11/09/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori