Eros Grezda shënon golin e parë me Rangers
Pas disa ndeshjeve mos grumbullim me skuadrën, Eros Grezda i ka kaluar momentet e vështirësisë te skuadra e Rangers.

Skuadra skoceze ka zhvilluar ditën e sotme një ndeshje kontrolli përballë ekipit të Motherwellit dhe ka fituar me një rezultat tenistik 6-2.

Sulmuesi i kombëtares shqiptare ka shënuar golin e parë me fanellën e skuadrës skoceze, dhe të dytin e ndeshjes së sotme në minutën e 41'. Grezda u ble me shumë bujë nga skuadra e Rangers pasi shikohet nga Gerrardsi një lojtar me të ardhme të ndritur.
Shtuar më 24/09/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori